ABB D1751P24B8PP340 – Advanced Cooling Fan for Industrial Applications
In stock
Fan Size:175mm x 175mm x 24mm
Airflow Rate:Max 12.2 m³/min at 230V
Power Consumption:5W at 230V
Noise Level:≤ 28 dB(A) at 230V
Efficiency Rating:IE3
Protection Class:IP54
Operating Temperature Range:-20°C to +50°C