WOODHEAD EASYGEN-3200-5 | 8440-2082 | Automatic Parallel Genset Panel Controller
In stock
Operating Voltage:230V AC
Frequency Range:47-63 Hz
Control Protocol:CANopen
Load Management Capacity:Up to 5 Generators
Communication Interface:RS485
Environmental Conditions:-40°C to +60°C
Dimensions (WxHxD):200mm x 125mm x 85mm