SIemens 6181P-12TPXP Integrated Display Computer, Industrial Control Module
In stock
Operating System:Windows 10 IoT Enterprise
Processor:Intel Core i5
RAM:8 GB DDR4
Storage:256 GB SSD
Display Resolution:1280×1024
Connectivity:Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, USB 3.2 Gen 1
Power Supply:12V DC, 30W
Dimensions:210mm x 190mm x 50mm