PR6423/011-010 – Industrial Module
In stock
Measurement Range:10mm
Accuracy:±0.1%
Response Time:10ms
Operating Temperature:-40°C to +85°C
Protection Class:IP67
Power Consumption:5W
Communication Interface:RS485
Operating Frequency:50/60Hz
Load Capacity:Up to 1A