ABB GJR2332200R0100 Circuit Module: Advanced Control Solutions
In stock
Series:Mark VII
Module Type:Power Distribution
Dimension (D x W x H):120mm x 50mm x 100mm
Weight:0.3kg
Operating Voltage:AC 230V
Current Rating:5A