ABB 1SAY130010R0010 BOARD ASSEMBLY – Industrial Control Module
In stock
Model Number:1SAY130010R0010
Module Type:Control Board
Application Range:Industrial Automation
Operating Voltage:12-24V DC
Input Current:Max 10mA
Communication Interface:RS-485
Dimensions (WxHxD):100mm x 100mm x 25mm