AB 1769-IQ16F: High-speed Input Module for Precision Control Applications
In stock
SKU: 4846388
Series:1769-IQ
Model:16F
Input Channels:16
Sampling Rate:5 kHz
Power Supply Voltage:24V DC
Operating Temperature:-40°C to +70°C
Dimensions:127mm x 51mm x 91mm